תקנון אתר

כללי

חנות לבמה (להלן: “החנות”) הנה חנות אינטרנטית מקוונת הנמצאת באחריותה הבלעדית של חברת פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ . ח.פ 515631307 (להלן “החברה”)

 

אודות המכירות:

 1. לבמה הינה יבואן וספק של מגוון מוצרי החנות
 2. עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג “דף מכירה” הכולל את פרטי המוצר, את מחיר המכירה, האחריות על המוצר, מפרט טכני ועוד. (להלן “דף המכירה”).
 3. כדי לבצע הזמנה יש לבחור מוצר, להקליק על “קנה עכשיו” ולהזין את פרטי המזמין ואמצעי תשלום לאחר מעבר לדף התשלום.
 4. מיד לאחר ביצוע הפעולה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ההזמנה תרשם במערכת פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”’מ. כמו כן יישלח אישור על ביצוע ההזמנה בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 24 שעות מסיום הליך המכירה.
 5. חשוב להבהיר, עם פתיחת כרטיס לקוח ואישור הלקוח יכלל במאגר מידע של פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ ולא ייעשה בו שימוש ללא אישור הלקוח.
 6. יובהר ויודגש כי משלוח הדואר האלקטרוני אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את החברה. הרישום שנרשם במחשבי החברה יהווה ראיה לביצוע הרכישה והאחריות.
 7. חיוב הלקוח בגין עלות המוצר או השירות הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, PAY PAL או ע”י התקשרות טלפונית בלבד. לא ניתן לשלם בשום אמצעי אחר.
 8. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
 9. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות האשראי יקבל הלקוח הודעה מתאימה. לצורך השלמת הרכישה יידרש הלקוח ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע”י הלקוח. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע”י חברת כרטיסי האשראי. לא פעל הלקוח להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, תהיה פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ זכאית לבטל את ההזמנה ולחייבו בדמי ביטול כחוק.
 10. לבמה מספקת תוכן ומפרטים על המוצרים השונים, המתבססים על התוכן והמפרטים של חברות היצרנים עם התאמה לקהל הישראלי.
 11. זכור: חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, (להלן: “חוק הגנת הצרכן”), קובע כי במידה ובחרת לבטל את העסקה שלא עקב פגם בנכס נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין הנכס או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך, רשאית החברה לגבות ממך דמי ביטול בשיעור של עד 5% ממחיר המוצר אותו רכשת או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם, ובנוסף דמי טיפול בסך 20 ₪. במידה והמוצר יצא ממחסנינו בדרך אליך יופחתו גם דמי המשלוח מסך הזיכוי.

 

שיטת המכירה

 1. מכירת המוצרים תהיה במחיר קבוע מראש עד גמר המלאי.
 2. הגולש בוחר מוצר (מומלץ לעיין בדף המכירה בטרם ביצוע הקניה) ומבצע את הקניה בהתאם להוראות באתר.

 

מועדי המכירה

 1. ניתן לרכוש מוצרים 24 שעות ביממה 365 יום בשנה, עד גמר המלאי.

 

אספקת/הובלת המוצרים

 1. החברה תדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר (בכפוף למלאי זמין) לכתובת בישראל, אשר הוקלדה בכרטיס הלקוח בעת פתיחתו או לכתובת חלופית אשר הוכנסה בעת סגירת ההזמנה. זמן המשלוח משתנה ע”פ צורת המשלוח של המוצר – שירות משלוחים (כפי שיוחלט ע”י החברה בהתאם לגודל המוצר), ובהתאם למלאי זמין של המוצר. מוצר שיצא ממחסני החברה  יגיע לרוכש תוך 7 ימי עסקים לכל היותר ע”י שירות השילוח שנקבע ע”י פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ. במקרים של משלוחים אל ישובים קטנים,ישובים מעבר לקו הירוק,חבילות חריגות,חגים וסגרים יתכן עיכוב בזמן הגעת המשלוח. בהינתן והמוצר לא זמין במלאי למשלוח עד 14 יום כאמור, העסקה תבוטל לבקשת הלקוח או תנתן ללקוח האפשרות להחלפת המוצר באותם התנאים שנרכש המוצר המקורי (לא כולל מוצרים מתצוגה או בOUTLET )
 2. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ מתחייבת לספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי או PAYPAL כמפורט להלן.
 3. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ לא תהיה אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, השבתות, פגעי טבע, מצב מלחמה וכיו”ב.
 4. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ תהיה רשאית להעמיד את המוצרים ללקוחות במקום סמוך מקובל, אשר יתואם עמם מראש. באחריות הלקוח לידע את לבמה כי המקום שאליו הוזמן המוצר מוגבל גישה מסיבות בטיחותיות. במידה ולא הודיע הלקוח והמשלוח חזר או התעכב יחולו כל הוצאות המשלוח החוזרות על הלקוח.
 5. דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל. הובלה חריגה משמעותה הובלה למקומות גבוהים ללא אפשרות להוביל באמצעות מעלית ו/או הובלה הדורשת כח אדם נוסף ו/או אמצעים מיוחדים ו/או מוצרים במשקלים חריגים (כגון פסנתרים,שולחנות,סאב וופרים,במות,טראסים ועוד…) שמצריכים הובלה מיוחדת\יעדים חריגים הרשומים במערכת חברת השליחויות איתה פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ עובדים.
 6. הובלה של חבילה חריגה\משטח\חצי משטח תגיע עד לפתח הבניין במידה ואין מעלית. במידה והלקוח מעוניין בסבלות עד בפתח הדלת יאלץ הלקוח לשלם 200+ מע”מ 
 7. במקרה של הובלה חריגה ו/או משלוח מחוץ לישראל פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ תהיה רשאית לגבות תשלום נוסף על התשלום הנגבה בגין הובלה רגילה.
 8. זמני אספקת המוצרים/שירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק את חישובם של ימי עסקים. (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
 9. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ מציעה משלוחים חינם מעל קניה של 350 שקלים;
 10. אופן השילוח המוצרים ייקבע ע”י פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ. שינוי אופן השילוח לבקשת הלקוח יגרור עימו תשלום נוסף.
 11. רוכש מוצר יהיה רשאי לאסוף את המוצר ממחסני פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ. לתאום איסוף יש לפנות לשרות הלקוחות המפורסם באתר.
 12. בעת אספקת המוצר, פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ ו/או מי מטעמה לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירת המוצר.
 13. דע: בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה שלא עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לך. ובמידה והמוצר נשלח זה מכבר, על מבצע הפעולה להחזיר את המוצר סגור באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ על חשבונו

התשלום בהמחאות (צ’קים) ואו הוראת קבע מחייב את הלקוח להגיע אל בית העסק (אזור תעשיה דרומי קריית שמונה , רחוב לשם 6) ובהצגת תעודת זהות של הלקוח בלבד. 

החיוב מתבצע במסגרת חברת “ERN סליקת צ’קים ותשלומים” ומותנה בריבית לכל תשלום 

חברת “ERN” איתה אנו עובדים מכבדת הוראת קבע בשיתוף פעולה עם בנקים אילו בלבד: 

בנק פועלים, בנק פאגי, בנק לאומי, UBANK,בנק מזרחי טפחות, בנק אוצר החייל, בנק דיסקונט, בנק איגוד, בנק מסד, בנק בינלאומי

 

שירות לקוחות

 1. בשאלות לגבי המוצרים המוצגים בחנויות כולל בשאלות הנוגעות למפרט הטכני של המוצר, למידע על תפעול המוצר, אחריות, אנו מזמינים אותך לפנות לשירות הלקוחות שלנו.
 2. נציגי שרות לקוחות ישמחו לעמוד לשירותכם, בשעות הפעילות המפורסמות, בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

כשרות להשתמש באתר

 1. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ רשאית למנוע ממשתמש מלהשתתף במכירות באתר באמצעות חסימה של משתתף בכל אחד מהמקרים הבאים:

א. המשתתף ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין.

ב. המשתתף הפר תנאי מתנאי התקנון או מתנאי השימוש.

ג. המשתתף מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן בטלפון פרטים שגויים במתכוון.

ד. המשתתף ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ ו/או מי מטעמה ו/או מי מצד ג’ כלשהו ו/או בפעילות התקינה של האתר.

ה. בכוונת המשתתף לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו יזכה לצד ג’ ו/או לסחור בו.

 

שמירה על סודיות המידע אודות המשתמש

 1. כדי לרכוש מוצר/שירות יש לבחור תחילה שם משתמש וסיסמה אישית, אשר ילוו אותך בכל הרכישות ו/או השימוש באתר. לאחר מכן הנך מתבקש לספק מידע נוסף לצורך ביצוע העסקה, כגון שם, כתובת, כתובת אלקטרונית, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי.
 2. מעבר לשימוש הנ”ל פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאתכם אלא עפ”י כל דין ו/או האמור בהסכם זה ואו אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה.
 3. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. פרטי כרטיסי האשראי אינם נשמרים באתר החברה אלא בשרת המאושר לכך ע”י חברות האשראי. כל שאר המידע נשמר ומוצפן אך בקיום מקרים שאינה בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

 

ביטול עסקה/מכירה ו/או כשל תמורה

 1. מבצע פעולת הרכישה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.
 2. לשם נוחיות המשתמש בלבד, להלן התנאים והדרך בה יכול מבצע הפעולה באתר לבטל את עסקת הרכישה שביצע:

א. ברכישה של מוצר – מיום עשיית העסקה ועד ארבעה עשר ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם;

ב. ברכישת שירות – בתוך ארבעה עשר ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות שני ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם למועד שבו אמור השירות להינתן.

ג. ברכישת פריטים מסוימים, לא יוכל מבצע הפעולה לבטל את העסקה, הכל כאמור בסעיף 14ג(ד) לחוק הגנת הצרכן.

ד. במקרה של רכישת מוצר שנרכש ע”י הלקוח והוא ביקש מחברת פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ לאפסן אותו במחסניה עבורו עד שייבקש לשלוח אותו אליו או לאספו יספרו 14 הימים החל מיום ביצוע הרכישה ללא קשר לתאריך האיסוף ו/או תאריך התשלום המלא או החלקי בגינו.

ה. בכל מקרה של החזרה של מוצר שנקנה דרך האתר במשלוח חינם, עלות ההחזרה של המוצר על הלקוח. למען הסר ספק, על אחריות הלקוח להחזיר את המוצר פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ.

 1. ביטול של עסקה יעשה בכתב באמצעות הפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני

על אף האמור לעיל לא ניתן לבטל את רכישת המוצרים הבאים:

א. מוצרים פסידים

ב. מוצרים הניתנים להקלטה, לשעתוק, או לשכפול, שהמזמין פתח את אריזתם המקורית.

ג. מוצר חשמלי\אקוסטי הנפתח מאריזתו המקורית ו/או חובר לחשמל.

 1. תוצאות הביטול עקב פגם – ביטל לקוח עסקה עקב פגם במוצר נושא החוזה או העסקה, או עקב אי התאמה בין המוצר או בין השירות, לבין הפרטים שנמסרו לו מאת החנות, תחזיר החנות ללקוח בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי הלקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח דמי ביטול כלשהם; קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, יעמידו לרשות בעל החנות במקום שבו נמסר לו המוצר, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה.
 2. תוצאות הביטול שלא עקב פגם – ביטל הלקוח את העסקה שלא עקב פגם במוצר כאמור לעיל, תחזיר פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ ללקוח, בתוך 14 ימים מיום קבלת ההודעה על הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם על ידי ללקוח, תבטל את חיובו של הלקוח בשל העסקה ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, זולת דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר הנכס נושא החוזה או העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם. ובנוסף 20 ₪ דמי טיפול.
 3. קיבל הלקוח את המוצר נושא העסקה או החוזה, ידאג להחזרת המוצר לחנות בעצמו, והוא הדין לגבי מוצר כלשהו שקיבל הלקוח בעקבות עשיית העסקה או החוזה. מובהר בזאת כי על אחריות הלקוח לשלוח את המוצר חזרה אל החנות.
 4. יובהר ויודגש: ביטול העסקה, שלא עקב פגם, כאמור לעיל, ע”י מבצע הפעולה, כפוף לכך שמבצע הפעולה יחזיר את המוצר שהוא ארוז באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
 5. דע: לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצעה להם הרכבה, אלא באישור מראש בכתב של החנות.
 6. אין בתוצאות הביטול כדי לגרוע מזכותה של החנות לתבוע את נזקיה, בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.
 7. האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד’) לחוק הגנת הצרכן.
 8. האמור בסעיף זה אינו בא להטיל על פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ אחריות כ”עוסק” בהתאם לחוק הגנת הצרכן.
 9. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ תהא רשאית לבטל עסקה ו/או מכירה כולה או חלקה:

א. במקרה ונפלה בהצעה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר;

ב. במקרה של כוח עליון, פעולות מלחמה, איבה או טרור המונעים את המשך המכירה ביצועה או השתתפות במכירה באופן תקין.

ג. אם יתברר לה כי העסקה ו/או המכירה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הזוכים ו/או מי מהם ו/או צד ג’ כלשהו.

ד. אם יתברר פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ כי הזוכה עלול לשוב ולמכור את המוצר או השרות בו זכה לצד ג’ ו/או לסחור בו.

 1. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בכתב לכתובת אותה ציינו בכרטיס הלקוח בעת ההרשמה למכירה.
 2. אם לאחר סיום מכירה התגלה כי המוצר ו/או השרות אזל מהמלאי, רשאית פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ לבטל את המכירה או להציע מוצר חלופי שווה ערך. בוטלה מכירה כאמור פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.
 3.  חובה על המזמין \ הלקוח לבדוק זמינות מלאי של המוצר שהזמין או קנה או שילם מראש מהאתר דרך אפליקצית PAYPAL – במקרה של ביטול העסקה יחויב המזמין בעמלות ביטול העסקה של 5% מערך המוצר (לא כולל עלויות המשלוחים)

כשלון תמורה

 1. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ מתחייבים כי בכל מקרה של ביטול עסקה ע”י הגולש עקב כישלון תמורה מלא, תפעל פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ לספק מוצר חלופי, שווה ערך, לאחר קבלת ההודעה בכתב מהרוכש, על ביטול והסיבות לביטול העסקה כאמור.
 2. לא הצליחה פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ לספק מוצר חלופי הולם, יושב לרוכש מלוא הכסף ששולם על ידו בפועל , ובלבד שהרוכש ביטל את העסקה אל מול חברת האשראי ושלח פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ הצהרה חתומה על ידו, הכוללת את פרוט כל התשלומים שהוציא.
 3. עסקות אשר מתבצעות באמצעות כרטיס אשראי נטען ו\או כרטיס תייר לא יתקבלו במערכת הסליקה האתר 

 

תנאים נוספים

 1. כל מידע ומיצג המוצג באתר לגבי המוצרים והמותגים, טיבם ואיכותם נמסרו לפרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ ע”י מפעילי הספקים היצרנים והיבואנים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים.
 2. נפלה טעות קלומוס בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין המוצרים הנמכרים בפועל.
 3. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב ללקוח. בנוסף על כך, פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על ללקוח בלבד ועל חשבונו.
 4. כמו כן, הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר הנרכש על ידו באמצעות האתר, אלא אם כן נכתב אחרת.

 

קניין רוחני

 1. התכנים המילוליים והאייקונים (icons) ו/או כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו (logo) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ
 2. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.
 3. אין בהצגת החנויות, מוצרים ו/או שירותים המוצגים באתר זה משום הבעת דעה לגביהם אופיים או טיבם ע”י פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ
 4. רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
 5. החברה רשאית לעדכן את תקנון האתר בכל זמן. ט.ל.ח.

 

סמכות שיפוט

 1. השימוש באתר ותנאי שימוש אלה כפופים לחוקי מדינת ישראל.
 2. במקרה של תביעה\ הליך משפטי סמכות בית המשפט תהא בית המשפט בקרית שמונה

 

אחריות:

 1. האחריות על המוצרים יהיו ע”פ הכתוב באריזת המוצר ו/או דף הנלווה למוצר. במידה ולא קיים מידע אודות האחריות החלה, תהיה האחריות בהתאם למדיניות היבואן של המוצר. יודגש כי בעל האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעם החברה אינם נושאים בכל אחריות אלא האחריות ניתנת על ידי היבואן בלבד.
 2. האחריות תינתן על מוצר שנקנה דרך פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ (דרך האתר או דרך החנות בקרית שמונה)
 3. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ תספק אחריות על מוצרים העולים על 50 שקלים . פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ לא מתחייבת לאחריות על מוצר שעלותו פחותה ממחיר 50 שקלים
 4. אחריות המוצר תהא כנגד חשבונית\קבלה בלבד
 5. על הלקוח לדאוג שהחשבונית\קבלה תהיה ברשותו על מנת ד פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ תוכל לספק אחריות
 6. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ מתחייבת לתקן במסגרת האחריות כל פגם הנובע מאשמת היצור בכפוף לאחריות היצרן
 7. פרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ לא תהא אחראית לקלקול הנגרם כתוצאה מחבלה חיצונית, נפילה, רטיבות , שריפה או הפרעות ברשת החשמל או מאי תקינות מקור החשמל
 8. אין אחריות על אלמנטים, סוללות, שנאים (ממרי מתח )
 9. הלקוח מאשר ומודע כי האתר ובעליו , לא יהיו אחראים ו/או לא יפצו בנוגע לכל טענה, תביעה, הליך, עלויות, הוצאות, נזקים, נזקי גוף, ישירים, עקיפים,לו ו/או לצדדים שלישיים מכל טענה שהיא, אי לכך ובהתאם לזאת, מומלץ למשתמש לבדוק היטב את המוצר טרם השימוש, ולפעול בהתאם להוראות היצרן.