מצאנו חגורת הגברה שלא תאכזב אתכם

חגורת הגברה היא מוצר ידידותי וקומפקטי במיוחד עבור מורי דרך, מדריכי טיולם, מפעילים ומרצים שונים המחפשים להגביר את עצמם בצורה נוחה ופשוטה תוך כדי שמירה על ניידות מבלי להרוס את הקול ולהיסחב עם רמקול כבד ומסורבל.
זהו כלי עבודה הכרחי לכל בעל מקצוע המפעיל חגורת הגברה באופן יום יומי ולכן חשוב לרכוש מוצר איכותי ואמין שישמש אתכם נאמנה לאורך שנים !

עד לפני כמה שנים נאלצנו להתמודד עם פתרונות מסורבלים וכבדים של מערכות הגברה ניידות באיכות ירודה וסאונד צעקני או מלוכלך אשר מקשה על המורים והמדריכים להעביר את ההדרכה בצורה ברורה. בנוסף נאלצנו לסחוב מערכות הגברה עם משקל כבד על מנת להגביר את עצמינו .
חגורת ההגברה החדשה מבית A-AUDIO במשקל של 800 גרם בלבד נותנת מענה מצויין עבור מגוון צרכים שונים של מורי דרך, מדריכי טיולים ומפעילים שונים בעלת לוח צג דיגיטלי נוח לתפעול.
יתרונות:
סוללת ליתיום איכותית
הדבר החשוב ביותר עבור המשתמשים הוא אורך חיי הסוללה של חגורת הגברה ולכן ה התקינו A-AUDIO בחגורת הגברה ניידת סוללת ליתיום איכותית המסוגלת לעבוד ללא צורך בחיבור לחשמל עד 7 שעות רצופות.

רמקול קטן אך עצמתי
חגורת ההגברה מצוידת ברמקול מוגבר עם אלמנט בקוטר 3 אינץ’ ובעצמה של W15 אשר יספק לכם הגברה בריאה בשטח המקיף עד 20 אנשים ללא צורך במאמץ של מיתרי הקול שלכם .
המגבר הפנימי בעל טכנולוגיית הגנה על הרמקול מפני עצמה גבוהה וכך הרמקול נשמר מפני נזקי ווליום גבוהה

 

מיקרופון מדונה נח ורגיש
חגורת ההגברה מגיעה עם קשת מיקרופון מדונה המתלבשת בצורה נוחה ונסתרת עם מיקרופון רגיש המספק צליל שקוף וברור
רבים מדריכי הטיולים מתלוננים על רעשי רקע הנכנסים לתוך המיקרופון כמו רוח בזמן ההדרכה שלהם. לכן בתוך חגורת ההגברה קיים מנגנון גייט ((GATE אשר מונע זליגה של רעשי רקע לא רצויים לתוך המיקרופון כמו רוח או תדרי רדיו שונים שיפריעו לכם בזמן ההדרכה.

יתרונות נוספים ופתרונות שלא חשבו עליהם קודם
• כניסת USB 2.0חגורת ההגברה מצוידת בכניסת USB לחיבור כונן חיצוני על מנת שתוכלו להשמיע מוזיקה בזמן ההדרכה שלכם וכך תספקו חוויה עשירה יותר עבור המאזינים

• אפשרות הקלטה על חגורת ההגברה קיימת כניסת SD CARDכך שתוכלו להקליט את ההדרכה שלכם ישירות על כרטיס ה- Micro SD Card

• חיבור Bluetooth המאפשר השמעה של מוזיקה ישירות מהסמארט-פון שלכם

• חיבור אוזניות – להאזנה ודיבור בו זמנית

• רדיו FM בעל אנטנה עם טווח קליטה רחב

• רצועת כתף לנשיאה נוחה

אנו היבואנים הבלעדיים של חגורת הגברה ומספקים אחריות של שנה מלאה מרגע הרכישה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Whatsapp waze