לופר לגיטרה – 3 המומלצים במחיר של עד 599 ₪

לופר לגיטרה – 3 המומלצים במחיר של עד 599 ₪

בשנים האחרונות מוזיקאים רבים יוצרים מוזיקה בעזרת לופר ומשלבים את הלופר כחלק מההופעות שלהם. הלופר לגיטרה הוא כמו פדל אפקט עם תוכנה מיוחדת, אשר מאפשר לכם להקליט את נגינתכם, להשמיע אותה שוב וכך לנגן עליה עוד מנגינה שונה.  כך אפשר ליצור דואט עם עצמכם! מדליק ביותר, לא?

זה אביזר שהפך ללהיט בשנים האחרונות בקרב מוזיקאים שונים מכל הגוונים. ונעשה בו שימוש בהופעות רחוב של אומנים בתחילת הדרך ואפילו אומנים מוכרים וידועים אשר מחפשים להעשיר את הנגינה וההופעה שלהם.

פדל לופר לגיטרה יכול להגיע בגודל קטן ביותר ובהתאם לכך מספר הפונקציות שלו יהיה קטן יותר לעומת הגדולים ממנו. לדוגמא, ה-Stagg BX-LOOPER, פדל לופר אפקט לגיטרה, לופר למתחילים בעל מידות קטנות ביותר, מגיע ללא אפקטים אשר תוכלו להוסיף על הלופים והנגינה שלכם.
לעומתו, ה-VOX Lil Looper, לופר מקצועי יותר, מעניק לכם אפשרויות נוספות של אפקטים שונים לדוגמא, כמו: דיסטורשן, קומפרסור, קורוס ועוד…

היתרון הגדול ביותר של הלופר, הוא בעצם אפשרות ה-“להקה של איש אחד” שהוא נותן לכם. תוכלו לנגן לבד, כאשר אתם יוצרים לעצמכם כמה רצועות נגינה ולנגן עליהן עוד (לדוגמא: ניגון אקורדים כלשהם של ליווי, הַקלַָטַתם עם הלופר שלכם ולאחר מכן על אותה הרצועה לנגן סולו עם הגיטרה שלכם).
למי מתאים הלופר? בתכלס, לכל אחד.

הלופרים הפשוטים יותר קלים לתפעול וכל נגן גיטרה, מתחיל כמקצועי, יוכל למצוא בהם משהו שיתרום לנגינתו.

אם זה בלמידת שיר חדש לבד, כאשר האקורדים המלווים חשובים לנגינת הסולו על אותם אקורדים, אם זה בהופעה של איש אחד, כאשר תוכלו לעשות מספר תפקידים במקביל בזמן אמת ואם זה סתם להשתעשע איתו בבית שלכם ולקבל השראה בנגינה.
אז כמה עולה לופר? איזה לופר מומלץ למתחילים? איפה אפשר למצוא לופר? כמה זה מסובך לתפעול?
סיכמנו עבורכם בקצרה את שלושת הלופרים המומלצים שלנו מבחינת נוחות התפעול ובמחיר שפוי.

אז בואו נתחיל…

3 הלופרים המומלצים ביותר מבית לבמה, במחיר של עד600 ש”ח

פדל לופר לגיטרה – Stagg BX-LOOPER

פדל לופר נח וקומפקטי במיוחד (190 גרם בלבד!).
הוא כולל בתוכו את כל הפונקציות שחובה עליהן להימצא בתוך לופר – בעזרת כפתור אחד ויחיד ניתן לבצע את כל הפעולות החשובות בלופר: יצירת הקלטה, עצירה, מחיקה וחזרה לאחור.
תוכלו להקליט שכבות של ערוצים ללא מגבלה של 10 דקות לופ ובנוסף בעזרת יציאת ה-USB המובנית בתוך הלופר,
תוכלו להעביר את ההקלטה שלכם אל המחשב בקלות ולשמור אותה באיכות מעולה של 24 ביט (כבל USB כלול במארז).
הפדל הזה הוא ללא ספק דלת כניסה נהדרת אל עולם הלופרים, יחד עם גודלו הקטן ואפשרויות הלופר שלו הנוחות לשימוש, תוכלו בקלות ובכיף להנות ממנו.

המחיר: 435.00 ש”ח בלבד

אפקט לופר לגיטרה – JTC NUX NDL-2 Drum & Loop

נמשיך אל עבר פדל לופר נוסף, גם הוא קומפקטי במיוחד כמו הקודם ובנוסף לכל הפונקציות החשובות של הלופר הנמצאות בו, יש בו גם טוויסט.

הפדאל הזה נועד לנגנים המעוניינים להשתעשע עם הלופר שלהם יותר מעצם הקלטת הנגינה שלהם. מה הטוויסט? בתוך הפדל נמצאת תיבת מקצבים מובנית, אשר על ידי לחיצת כפתור תוכלו לנגן מקצבי תופים בסגנונות שונים יחד עם הלופ המוקלט שלכם. 11 מקצבים של רוק, פאנק, מטאל, סמבה, ועוד…

כל אלו, פלוס אפשרות של מקצב פשוט של מטרונום, מצויים בתוך הלופר המדליק הזה.
בנוסף, תוכלו לקבוע את עצמת מקצב התופים המתנגן ברקע, לפי נוחיותכם.
פדל לופר קופמקטי, נוח, בעל תיבת מקצבים מובנית, המתאים לנגני הגיטרה המעוניינים להוסיף טוויסט גדול במחיר קטן, לנגינתם עם הלופר שלהם.

המחיר: 459.00 ש”ח בלבד

פדל לופר אפקט לגיטרה – VOX Lil Looper

הגענו אל חבוב רציני יותר. זהו ה-VOX Lil Looper, פדל לופר מקצועי עם אפקטים מובנים.
הפדל הזה גדול יותר משני הקודמים, ולא סתם. יש לו שני ערוצים שונים (משמע, אפשרות לשני חיבורים שונים באותו הזמן) ובנוסף לכך, הוא בעל אפשרות הרחבה לחיבור פדל נוסף.
חוץ מהפונקציות החשובות והעיקריות הנמצאות בכל לופר, הוא כולל בתוכו 12 אפקטים מובנים כמו דיסטורשן, קורוס, דיליי ועוד.
בעל מטרונום מובנה ודגימת סאונד איכותית ונקייה במיוחד מבית VOX.

ובנוסף, חיבור AUX לחיבור טלפון נייד או מחשב, יציאה לרמקולים או למגבר ואפשרות לעבוד עם סוללות.
אנחנו ממליצים לכם להיכנס לאתר שלנו ולראות את הסרטון הבלעדי מבית VOX שמסביר ומדגים את השימוש הוורסטילי כל כך בפדל הזה, פדל נהדר, מקצועי ויחסית פשוט לשימוש, במחיר שווה לכל כיס.

המחיר: 599.00 ש”ח.

אז קדימה, בואו אלינו לחנות לבחור לכם את הלופר הראשון!

נתראה בלבמה 073-7600-533

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Whatsapp waze