מסכי לד וציוד הקרנה

מסך הקרנה

מסכי הקרנה, פשוטם כמשמעם, נועדו לספק לנו משטח חלק ונקי עליו נוכל להקרין מיצגים ויזואליים באמצעות מקרן. בעבר הייתה זו הדרך היחידה להציג מיצגים ויזואליים כאלה בקנה מידה גדול, אלא שהיום ישנן אלטרנטיבות יעילות לא פחות ואולי גם יותר. יחד עם זאת, כאשר משקללים את כל השיקולים הלוגיסטיים, הכלכליים והתפעוליים, ללא ספק מסך הקרנה הוא המודל האפקטיבי ביותר להצגת מיצגים ויזואליים בקנה מידה גדול.

מסך הקרנה חשמלי – האם זה המסך שאתם צריכים?

מצד אחד, האופציה של מסך הקרנה המופעל בצורה חשמלית היא אופציה מאוד מפתה. מסך זה מגיע בתוך מארז קשיח, כשאליו מוצמד מנוע סינכרוני או טובולרי, המאפשר גלילה ופרישה של המסך בצורה חשמלית בלחיצת כפתור בשלט. מסכים אלה מגיעים בדרך כלל בגדלים של 3 מטר, אך קיימים גם במידות קטנות או גדולות יותר. החיסרון הגדול של מסך חשמלי הוא שמדובר במסך כבד ולא נייד במיוחד. התבססות המסך על מנגנון חשמלי יכולה לייצר לא מעט תקלות אם השימוש בו הוא בעיקר נייד, לבטח כאשר רוכשים דגם באיכות נמוכה. בהיעדר מקור חשמל זמין או בזמן תקלה, פשוט לא ניתן להשתמש במסך. השימוש שבו דווקא כן ניתן ליהנות מכל היתרונות שמציע מסך הקרנה חשמלי הוא במשרדים, אולמות אירועים וכנסים וכן הלאה, מקומות בהם ניתן להתקין את המסך בצורה קבועה ולחבר אותו למנגנון תפעול קבוע.

מסך הקרנה ידני – האופציה הידנית המועדפת

אופציה נוספת, שאולי נחשבת ליותר מיושנת אך במקרים רבים מעניקה פתרון אמין ונוח יותר, היא האופציה של מסך הקרנה ידני. המסך הידני הוא מסך הקרנה לכל דבר ועניין, אלא שבמקום לפרוש ולגלול אותו בצורה חשמלית בלחיצת כפתור, יש לבצע את פעולות הפרישה והגלילה בצורה ידנית, באמצעות משיכת המסך מתוך או אל תוך המארז בו הוא שמור. מסך זה מגיע בדרך כלל עם חצובה מובנת כך שקל מאוד לפרוש אותו בשטח, לנייד אותו ממקום למקום ללא תלות בזמינות של מקור חשמל וללא חשש מקלקול של מנגנון התפעול החשמלי. יחד עם זאת, מאחר ובדרך כלל משמש המסך הידני ליישומים ניידים, גם באופציה הזאת, חשוב להקפיד על רכישה של דגם איכותי ומוכר על מנת להימנע מתקלות במנגנון המכאני, תקלות שלא יאפשרו את פרישת המסך בשעת הצורך.
אצלנו בחנות לבמה, תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות הגברה, תאורה, כלי נגינה ומערכות תפעול לאירועים ומיצגים ווקלים וויזואליים בכל קנה מידה, ובכלל זה מגוון רחב של דגמי מסך הקרנה בפורמט חשמלי או ידני. בחנות לבמה תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי של צוות מיומן ולקבל מידע על הדגמים השונים, הפערים ביניהם ועל האופן בו תוכלו לבחור את הדגם המתאים לכם ביותר. לפרטים נוספים, פנו אלינו עוד היום בטלפון 04-6023604.