אודות לבמה ציוד הגברה, תאורה וכלי נגינה

לבמה – אולם תצוגה ומכירה של מערכות סאונד מתקדמות, תאורה והקרנה לקהל המקצועי והפרטי. רמקולים פאסיבים,רמקולים מוגברים, מגברים, מיקסרים, מיקרופונים, ציוד הגברה,מערכות הגברה אלחוטיות, מערכות קריוקי, כבלים שונים, סטנדים לרמקולים ומיקרופונים, פתרונות סאונד שונים, פנסי לד, פנסים חכמים, פנסי סאן סטריפ,מכונות עשן, מכונות בועות, זיקוקים, מכונות קרח יבש, פקדי שליטה, סטנדים לתאורה, מסכי לד לעסקים, מסכי לד לאולמות אירועים, מקרנים, מסכים חשמליים, מסכים ידניים. כמו כן תוכלו למצוא באולם מבחר ענק של כלי נגינה המכסים את כל עולם הבמה כגון: גיטרות קלאסיות, גיטרות חשמליות, גיטרות אקוסטיות, מגברי גיטרה ובס, אפקטים לגיטרות, אורגניות ופסנתרים חשמליים, תופים וכלי הקשה,תופים אלקטרונים, ציוד אולפן , כרטיסי קול, קונדנסרים, ציוד אוקסטיקה מתקדם, אוזניות אולפן, מוניטורים אולפניים, סטנדים ואביזרים לאולפן, ציוד די ג’י DJ , קונטרולרים, פטיפונים ועוד…

לבמה PRO   – המספקת שרותי יעוץ והתקנה של מערכות סאונד והקרנה מתקדמות לעסקים, מוסדות, גופים ועוד… התקנה של מסכי הקרנה באתר החרמון, ציוד הגברה ומערכת סאונד באצטדיון הכדורגל בקריית שמונה, התקנת מערכת סאונד בצוק מנרה, התקנת מערכת סאונד ואקוסטיקה במלונות ברחבי הארץ, התקנת מערכות סאונד ותאורה מתקדמות באולמות אירועים. כל זה רק חלק קטן מפרויקטים שונים שלבמה PRO יודעת לעשות.

לבמה ציוד הגברה, תאורה וכלי נגינה הינה חלק מפרו אלקטריק הגברה ותאורה בע”מ חברה המתמחה ביבוא ושיווק של ציוד הגברה ומערכות סאונד, תאורה והקרנה בבעלותם של עומר מלכה ויובל מלכה . החברה קיימת משנת 2010 ובמרוצת השנים גדלה והתפתחה וכיום היא מאגדת את: לבמה, לבמה פרו, ועומר סאונד.

עומר סאונד – חברת הגברה המספקת שרותי הגברה ותאורה לאירועים, מופעים, כנסים, הרצאות, חתונות, מסיבות ועוד… חטיבת עומר סאונד יצרה לעצמה שם של חברת בוטיק שמביאה איתה לכל אירוע ציוד הגברה ותאורה באיכויות בינלאומיות כגון, רמקולים ופנסים מיוחדים שנותנים חויה יוצאת דופן לכל אירוע. צוות עומר סאונד מורכב מאנשי מקצוע בעלי ידע עשיר כל אחד בתחומו הנותנים לכל לקוח שקט במהלך האירוע .

אנחנו מאמינים בידע ! ידע הוא הכלי החשוב ביותר כדי למצוא את מה שאנחנו מחפשים וצריכים. כשיש לנו את הידע הנכון אנחנו נמנעים כמה שיותר מהפתעות לא רצויות בדרך.

הצוות של לבמה מורכב מאנשי מקצוע איכותיים בעלי תודעת שירות גבוהה מאוד המספקים ללקוחותינו את הידע הדרוש להם על מנת למצוא את המוצר הנכון עבורם . אנשי סאונד, טכנאים, מוזיקאים ותאורנים הם הצוות המנצח של לבמה שאיתם אנחנו צועדים לאורך השנים ופנינו קדימה.

אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו ולהתרשם מהמוצרים ולהרגיש חופשי לפנות אלינו בכל עת על מנת שתוכלו לקבל יעוץ נכון ושירות נכון עבור כל מוצר אירוע התקנה

תודה רבה 

לבמה